Біль при сечовипусканні. Чому вона з'являється?

13 листопада 2014 - Администратор
article205.jpg


Що викликає при сечовипусканні біль?

Біль при сечовипусканні - явна ознака багатьох урологічних захворювань. Вона має гострий характер і різну інтенсивність прояву, найчастіше спостерігається у жінок і лише в окремих випадках у чоловіків: при гострому та хронічному простатиті, циститі, цервіциті, інших захворюваннях сечовивідної і репродуктивної систем. Ігнорувати її не можна, як і самостійно пригнічувати лікарськими препаратами. При першій же появі симптому, необхідно в терміновому порядку пройти комплексне обстеження у лікаря з метою виявлення джерела, обуславливающего її.
Обережно: біль при сечовипускальному акті!

Біль при сечовипускальному акті обумовлює найчастіше за все запалення або подразнення сечовипускального міхура, його відділу, сечівника, простати і сечоводів. При запаленні і звуженні просвіту сечівника почати сечовипускання практично неможливо, процес супроводжується не тільки сильними больовими відчуттями, але і звуженням. Біль при сечовипусканні в частих випадках є симптомом захворювань нижнього і верхнього відділів сечовивідних шляхів.
Основні причини появи симптому

Біль при сечовипусканні, викликана запаленням сечового міхура або мочеіспусккательного каналу, - характерна ознака уретриту і циститу. Вона може виникнути при контакті уражених зовнішніх статевих органів і промежини з сечею, припустимо, при герпесі, супроводжує як інфекційні, так і неінфекційні запалення.
Основними причинами болю при сечовипускальному акті вважаються:

Цервіцит - урологічна патологія, що супроводжує вагінальними виділеннями. При обстеженні у пацієнта виявляються захворювання, що передаються статевим шляхом. Діагностувати цервицит дозволяють відповідні аналізи на інфекції;

Цистит - урологічне захворювання, при якому біль при сечовипусканні супроводжують часті позиви до мочеиспускательному акту. Дуже часто сеча при захворюванні має незвичний запах і колір, в процесі обстеження при пальпації живота пацієнт відчуває біль у надлобковій зоні. Діагноз фахівець встановлює на основі аналізу крові та результатів огляду;

Простатит - захворювання, при якому спостерігаються симптоми, пов'язані з ослабленням струменя сечі і порушенням початку сечовипускання;

Уретрит - патологія, для якої характерні специфічні виділення з статевих органів. Він виявляє історію незахищених статевих контактів;

Вагініт - урологічне захворювання, при якому спостерігаються виділення зі статевих органів. Біль при сечовипускальному акті виникає на тлі роздратування статевих органів.

Якщо біль при сечовипусканні турбує, слід не відкладати похід до лікаря, в іншому випадку негативних наслідків і незадовільного фізичного стану не уникнути.
Причини болю при сечовипускальному акті, не пов'язані з інфекціями

Викликати біль при сечовипусканні можуть також і причини неінфекційного характеру. До них відносяться:

алергізація і контактна роздратування;

захворювання опорно-рухової системи;

інтерстиціальний цистит;

пухлини простати і сечового міхура;

атрофічний вагініт у жінок в постменопаузі.

Якщо біль при сечовипусканні проявляється на тлі високої температури, болі в бічному відділі живота, що передують медичних маніпуляцій, ознак імунодепресії, без зволікань варто пройти аналізи і пройти комплексне обстеження.
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET