Переваги членства

3 липня 2014 - Администратор

        Конституція України гарантує охорону здоров'я, безкоштовну медицину. Та насправді це лише фікція, адже держава не виділяє в повному обсязі необхідні для цієї мети кошти.

Люди плекають надії на зміну життя на краще… та на жаль, наразі у випадку хвороби, людина залишається сам на сам з бідою…

Рівень життя знижується, а ціни ростуть. Багато людей живе на межі бідності, а тому не може отримати якісну медичну допомогу…

        Хворий починає панічно шукати кошти на лікування, позичаючи у рідних, знайомих, фінансових установах чи … на вулицях з простягнутою рукою…

       Але вже зараз можна захистити себе, своє здоров'я!

Уже більше 130 років відома Німецька система, яка дозволяє забезпечити лікування всім охочим.

Це – система лікарняних кас.

 

 

 

          Система лікарняних кас – це об'єднання потенційних пацієнтів, які не чекають милостині від держави, а своїми зусиллями та коштами забезпечують своє лікування. Лікарняна каса, у випадку хвороби, забезпечує хворого медикаментами, допомагає  у проведенні досліджень, витратними матеріалами.

        Лікарняна каса працює за принципом солідарності та взаємодопомоги. Ставши членом Лікарняної Каси «Прикарпаття», людина сплачує лише щомісячні членські внески (50 грн.), а всі витрати, пов’язані з її лікуванням, бере на себе Лікарняна каса.

 

         Головна мета діяльності – об'єднання зусиль громадськості, фізичних та юридичних осіб, здійснення заходів, спрямованих на покращення медичного забезпечення членів цієї організації шляхом :

-          медикаментозного забезпечення;

-          діагностичного та консультативного обслуговування;

-          втілення нових форм діагностики та лікування;

-          постійної юридичної допомоги в складних ситуаціях з лікувальним закладом тощо.

 

        У випадку хвороби члени Лікарняної каси  забезпечуються медикаментами, діагностикою,консультативним обслуговування в стаціонарі, в умовах денного стаціонару, в амбулаторних умовах в межах лікувального закладу Івано-Франківської області.

         Діяльність  Лікарняної каси поширюється на амбулаторне та на стаціонарне лікування.

         В умовах амбулаторного лікування засоби медичного призначення (шприц, бинт, вата тощо) та медикаменти призначаються на 5-денний термін. Лікар виписує рецепт, який хворий  купляє на медикаменти в аптеці, яка співпрацює з Лікарняною касою із знижкою до 30%. В разі необхідності продовження лікування, після повторної явки до лікаря, виписується повторний рецепт на 5-денний термін. Максимальний термін лікування за рахунок Лікарняної каси в умовах амбулаторного лікування – не більше 10 днів.

Стаціонарне лікування. У разі потрапляння в лікарню, особа пред’являє посвідчення члена Лікарняної каси та подальше її лікування та медикаментозне забезпечення проводиться за рахунок Лікарняної каси в межах ліміту випадку госпіталізації. Вам більше не потрібно буде думати, де знайти кошти на лікування, про це подбає Лікарняна каса.

Процес лікування включає в себе терапію тільки основного захворювання та його ускладнень згідно ліміту випадку госпіталізації. Питання продовження лікування за рахунок Лікарняної каси, що перевищує суму ліміту випадку госпіталізації вирішує експертна комісія Лікарняної каси.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET