В Івано-Франківську проходить семінар-тренінг на тему «Забезпечення доступу паліативних хворих до якісного знеболення.

25 лютого 2015 - Администратор
article235.jpg

 З 24 по 27 лютогоу Івано-Франківську, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Благодійного фонду допомоги невиліковно хворим «Мати Тереза»  в приміщенні Національного медичного університету проходить семінар-тренінг на тему «Забезпечення доступу паліативних хворих до якісного знеболення

 

 

. Розширення практики використання контрольованих препаратів при наданні паліативної допомоги та замінної підтримуючої терапії» для викладачів Київського Національного медичного університету імені О.Богомольця та сімейних лікарів, лікарів загальної практики Івано-Франківської області.
          Основною  темою семінару, як зазначила позаштатний спеціаліст з паліативної допомоги в Івано-Франківській області Людмила Андріїшин, є проблема незнання як пацієнтами, так і лікарями, сучасної нормативно-правової бази в галузі надання допомоги паліативним хворим. Біль, який змушені терпіти онкохворі на останній стадії, це нестерпні страждання, що руйнують людину і фізично, і психологічно. Але навіть якщо хвороба невиліковна, біль може і повинен лікуватися.
   Хто саме призначає знеболюючі препарати,  де і як отримати рецепт та на який період, - про ці та інші актуальні питання для сьогоднішньої паліативної медицини обговорюватимуть експерти.
Відкриття семінару відбулося за участю директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Романа Мельника та першого проректора  Національного медичного університету Анни Ерстенюк. Керівники привітали курсантів і побажали їм плідної співпраці. 
Зазначимо, що в Івано-Франківському національному медичному університеті затверджена програма практичних навичок з паліативної та хоспісної медицини до реалізації якої вже приступили в цьому навчальному році. Завдяки цій програмі, переконані спеціалісти, студенти медичних закладів від початкових курсів привчаються до тих засад медицини, якими вони мають керуватися в майбутньому.  


 

Прес-центр ДОЗ ОДА

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET