В Богородчанській ЦРЛ підведено підсумки роботи медичної галузі району за 2014 рік

19 лютого 2015 - Администратор
article232.jpg

 17 лютого в лекційному залі Богородчанської ЦРЛ відбулася розширена медична рада за підсумками роботи галузі охорони здоров’я за попередній рік.

 

В роботі медичної ради взяли участь керівництво Богородчанської ЦРЛ, Солотвинської РЛ, районні спеціалісти, головні лікарі АЗПСМ та голова Богородчанської райдержадміністрації Ярослав Паранюк, перший заступник голови райдержадміністрації Ростислав Заремба, начальник Богородчанського міжрайонного управління держепідслужби Степан Марцинюк. В ході обговорення висвітлено здобутки галузі в плані матеріально-технічного забезпечення, показників лікувально-діагностичного процесу. Керівництво лікарні повідомило, що у рейтингу роботи медичних закладів області наш район зайняв перше рангове місце. 
На завершення засідання медичної ради голова райдержадміністрації Ярослав Паранюк подякував медикам району за проведену роботу та завірив медичну громаду в підтримці з боку влади району щодо забезпечення сучасними лікувально-діагностичними обладнаннями лікувальних закладів району та наголосив необхідності щодо всесторонньої підтримки медиками району медичного забезпечення воїнів АТО та членів їхніх родин.
«Наше завдання - забезпечити учасників АТО та їхні сім’ї якісним медичним обслуговування, вчасно надавати учасникам АТО психологічну допомогу. Зараз ми працюємо в напрямку залучення міжнародної технічної допомоги для зміцнення матеріально-технічної бази лікарні, цю роботу ми й надалі будемо продовжувати», - наголосив голова райдержадміністрації Ярослав Паранюк.

Взяв участь у нараді і начальник юридичного відділу Лікарняної каси Прикарпаття Михайло Вовк. Юрист ще раз наголосив на тісній співпраці Організації та Богородчанської ЦРЛ та висловив впевненість у тому, що вже з березня 2015 року осередок Лікарняної каси Прикарпаття повноцінно запрацює на території Богородчанщини, чиї жителі вже зовсім скоро зможуть отрим увати якісну безкоштовну медичну допомогу, а Богородчанська ЦРЛ зможе залучати кошти на розвиток закладу. Ідею підтримав і новопризначений голова Богородчанської РДА Ярослав Паранюк. Головне, що всі присутні дійшли до висновку про доцільність існування на території Богородчанщини Лікарняної каси Прикарпаття, що дасть змогу людям отримувати безкоштовне медичне забезпечення, адже люди повинні допомагати людям, тима паче в такий складний для країни час.

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET