Акція "Приведи друга"

25 лютого 2015 - Администратор
article234.jpg

 Лікарняна каса Прикрапаття розпочинає ще одну цікаву акцію "Приведи друга"

Увага, Акція!

Лікарняна каса Прикарпаття розпочинає акцію "Приведи друга"

Згідно умов акції, діючий член Лікарняної каси має можливість допомогти своїм друзім зареєструватися в Лікарняній касі та отримати подарунковий сертифікат на суму 250 грн. 

 

 

 

Для цього особам, які реєструються за рекомендацією діючого члена Лікарняної каси, потрібно вказати прізвище, ім'я, по батькові цього члена ЛК, працівники ЛК реєструють кожний випадок реєстрації в Лікарняній касі і повідомляють члена ЛК про виконання умов акції (тобто, коли за його рекомендацією зареєструється 5 осіб). Після цього цей член Лікарняної каси звертається в офіс організації та отримує сертифікат. 

Даний сертифікат він може:

обіняти на кошти

обіняти на медикаменти в мережі аптек "Ромашка"

сплатити членські внески.

Акція діє до 31 грудня 2015 року. Кількість разів участі в Акції для осіб, які вже отримали подарунковий сертифікат не обмежується, тобто кількість виграних Вами сертифікатів залежить тільки від Вас! Чим більше раз Ви допоможете зареєструватися 5 друзям, тим більше сертифікатів Ви отримаєте!

Детеальніше про умови Акції Ви можете дізнатися на нашому сайті в рубриці "Питання-відповіді" або за телефоном (03433) 70-4-09

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET