Запорізька область

13 травня 2014 - Администратор

 Лікарняна каса м.Мелітополь

 

«Лікарняна каса » відкрита для всіх !

БЕЗКОШТОВНІ медичні послуги тепер і в Мелітополі !

Кожному з нас у житті доводиться стикатися зі словами «Здоров'я , медицина , лікар , лікарня» і , звичайно , у зв'язку з порушенням здоров'я . При цьому життєво важливо отримати медичну допомогу вчасно і в повному обсязі.

Країна перейшла на нові економічні відносини , а охорона здоров'я та освіта , немов у якості експерименту , залишили в минулому. Громадська організація « Наш рідний щасливий край» взяла турботу про здоров'я мелітопольців на себе. Під патронатом цієї організації в Мелітополі почала працювати програма «Лікарняна каса» .

 

Основний принцип роботи лікарняної каси полягає в наступному - член каси , регулярно здійснює регулярні відрахування , у разі захворювання і необхідності оперативного втручання НЕ ПЛАТИТЬ за ці послуги. У цьому випадку на допомогу прийде лікарняна каса , представник якої дозволить всі фінансові питання.

Т. Є. , кажучи простою мовою , будь-який член « Лікарняної каси» має право на БЕЗКОШТОВНІ медичні послуги!

Учасник програми «Лікарняна каса» - людина, що має Свідоцтво Учасника програми «Лікарняна каса » і потребує надання медичної допомоги.

Випадком для надання медичної допомоги Учаснику програми «Лікарняна каса » є гостре захворювання або загострення хронічного захворювання з тимчасовою втратою працездатності .

Як стати учасником програми «Лікарняна каса» ? Дуже просто - ви повинні підійти в ГО « Наш рідний щасливий край» і зареєструватися. З собою необхідно Кметь паспорт та ідентифікаційний код .

Згідно з нашим статутом , член лікарняної каси має право користуватися її послугами вже через 1 місяць після вступу . Але меддопомогу може бути надана і хворому , який щойно вступив в лікарняну касу , заплативши при цьому членські внески за 3 місяці. У цей день він і отримає медикаменти за рахунок коштів лікарняної каси. Якщо батьки або один з батьків - член лікарняної каси , то їх дитина до 18 років лікується за абонементом батьків.

Щомісячний внесок учасника програми «Лікарняна каса» - 30 грн. , За дитину - 10 грн.

Родоначальницею лікарняних кас по праву вважається Німеччина . А перша на території України лікарняна каса в 1870 році була створена на Адміралтейському заводі " Руссуд " в м. Миколаєві. Робочим заводу за рахунок коштів лікарняної каси надавалася медична допомога при нещасних випадках. Таким чином , через систему лікарняних кас на території України відбувалося становлення суспільної форми страхової медицини.

Друге дихання лікарняні каси здобули після розпаду Радянського союзу , у відповідь на нездатність системи охорони здоров'я забезпечити громадян повноцінної доступною медичною допомогою. Нині в Україні діє понад 200 лікарняних кас ...

Вступайте в лікарняну касу , захистивши таким чином своє здоров'я і здоров'я ваших близьких. На сьогоднішній день немає альтернативи лікарняним касам в наданні медичної допомоги.

Відповіді на всі питання про роботу лікарняної каси можна отримати за тел. 43-64-82

НАШ ДЕВІЗ - « ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ'Я СЬОГОДНІ - ЗАПОРУКА ЗДОРОВ'Я ЗАВТРА »

Запорізький обласний благодійний фонд сприяння розвитку охорони здоров'я « Лікарняна каса » (далі Фонд «Лікарняна каса» ) зареєстрований Запорізьким обласним Управлінням юстиції 30 січня 2012 року, свідоцтво про реєстрацію № 970

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET