Сумська область

14 травня 2014 - Администратор

 Білопільській благодійній організації «Лікарняна каса» – 10 років

§  Описание: Друк

 

§  Описание: E-mail

 

Описание: http://www.poltavalk.com.ua/images/stories/foto12/sumy2.jpg

Білопільській благодійній районній організації «Лікарняна каса» виповнилося 10 років від дня її заснування.

Всі ці роки організація працює за чітко визначеними, перевіреними практикою правилами. Принцип взаємодопомоги надає можливість кожному члену каси користуватися підтримкою інших платників.

 

У своєму житті ми сплачуємо кошти в різні фонди, нерідко не знаючи шлях їхнього подальшого використання. У лікарняній касі благодійні внески використовуються за прямим призначенням - на лікування членів каси, і кожен з них може легко перевірити використання своїх внесків. Оборот коштів у касі – безперервний: сплачують благодійні внески–кошти витрачають на закупку медикаментів,–люди лікуються,отримуючи призначені медикаменти тощо.

Десять років поспіль лікарняна каса успішно працює на ринку надання фінансових послуг у галузі медицини і тому вже не є новачком цій своїй справі. Правлінням відповідно до Статуту організації передбачено реалізацію програмз основних напрямків діяльності. Виконавча дирекція здійснює поточну роботу організації. Наглядова рада –контролюючий орган, який представлений громадськістю. Вищим органом управління є конференція.

Лікарняна каса працює стабільно, виконуючи статутні завдання, надає допомогу своїм членам під час лікування й впевнено дивиться у завтрашній день. До речі, сьогодні лікарняні каси успішно працюють в європейських країнах, де, як відомо, є і страхова медицина.

Описание: http://www.poltavalk.com.ua/images/stories/foto12/sumy.jpgРайонна організація забезпечує членів каси ліками вітчизняного та імпортного виробництва, які сертифіковані в Україні. На кожний медпрепарат у благодійній організації є відповідний сертифікат якості ліків від виробника. Діють такі програми: «Стаціонарне лікування» (як у центральній районній лікарні, так і в обласній), «Денний стаціонар» (у районі), «Амбулаторне лікування» (у районі та області). Сума членських внесків залишається стабільною - на рівні від 18 до 25 грн. на місяць. Із червня 2008 року розмір членських внесків не збільшувався.

 

КРАПОВЕЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА

 

РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА, ЯК РІЗНОВИД МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ

§ 

  Кролевецька районна лікарняна каса – це громадська організація, яка функціонуює у правовому полі, створеному відповідно до законів України. Вона об’єднує інтереси громадян, трудових колективів та медичних працівників у питаннях медикаментозного та діагностичного забезпечення членів РЛК при їх захворюванні.

   «Членами Кролевецької районної лікарняної каси, на початок червня 2013 року, стали 3118 мешканців району, що сплачують членські внески від 20 до 30 гривень на місяць, що практично не позначається на сімейному бюджеті. Натомість, одержують гарантію, щодо медикаментозного забезпечення, крім того отримуючи медичну допомогу у лікувальних закладах, не сплачують інших благодійних внесків», - зазначила голова правління громадської організації „Кролевецька районна лікарняна каса” Олена Терещенко.
   У Кролевецьку РЛК війшло 71 організація, установа, підприємство різних форм власності. Поширюється як колективне, так і сімейне членство, що дає можливість, у разі необхідності, об’єднати кошти членів родини та отримати ліки зі знижкою 12 % від їх роздрібної вартості.
   Як, повідомила Олена Терещенко, за підсумками 2012 року,  Кролевецька РЛК знаходиться на першому місці серед лікарняних кас області за показниками середньої вартості наданої допомоги на лікування та наданню в користування медичного обладнання Кролевецькій центральній районній лікарні.
   Так, для фізіотерапевтичного відділення центральної районної лікарні придбано медобладнання на суму 24300 гривень. За ці кошти придбано – апарат МІЛ «МИЛТА Ф-8-01», «АЛІМП», інгалятор компресорній Біомед 403 А, інгалятор ультразвуковий Вулкан-1. За час існування РЛК, з 2005 року, було придбано обладнання на загальну суму 109969 гривень.

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET