Одеська область

14 травня 2014 - Администратор

Місцева благодійна організація "МУНІЦИПАЛЬНА ЛІКАРНЯНА КАСА"

§  Описание: Друк

§  Описание: E-mail


Адрес: 65125, Одесская обл., Одесса, Большая Арнаутская ул., 2-б, пов.3, оф.3

Телефон: +380(48)7860481

 

Громадська організація „Южненська міська лікарняна каса”

§  Описание: Друк

§  Описание: E-mail

Одеська область, м.Южне, пр.Гр. десанта, 18,  тел.: 3-24-64

Керівник: Войтишин Володимир Васильович

 

Лікарняна каса м. Ізмаіл

 

 

У Ізмаїльської лікарняної каси є ряд відмінних переваг . Тут немає обмежень наданої допомоги на лікування по захворюваннях , виявляється кредитування стоматологічної допомоги як в державних , так і приватних клініках. Ліки для членів БК завжди дешевше , так як закуповуються вони без торгових націнок , тому що БК - неприбуткова організація .

Діяльність Лікарняної каси здійснюється за рахунок членських внесків. За минулий рік надійшло понад 545,5 тис. грн , при цьому загальний витрата ( закупівля медикаментів , стоматологічних матеріалів , діагностичне обстеження та інше) склав більше 519,6 тис. грн. Це дало можливість пролікуватися 636 членам каси в стаціонарних умовах і амбулаторно. 86 ізмаїльчан отримали стоматологічні послуги . Обстеження в діагностичних кабінетах міста пройшли 29 осіб. Чотирьом Лікарняна каса оплатила санаторно -курортні путівки.

Конференція визнала роботу Лікарняної каси позитивною. На закінчення Оксана Мондич звернулася зі словами подяки і вдячності до всіх медичним працівникам за багаторічну плідну співпрацю .

Користуючись нагодою , нагадуємо , що бухгалтерія Лікарняної каси переїхала з вул. Болградської , 70 , і знаходиться по вул. Шевченка, 8 (жіноча консультація ) , каб. 36 . Тел. : 5-88-82 .

Запрошуються всі бажаючі.

 

 

Лікарняна каса м. Іллічівськ

 Україна, Одеська область, м. Іллічівськ, вул. 1 травня, буд. 1

90 % співробітників адміністрації Іллічівського морського порту є членами благодійної організації . 1094 працівника адміністрації Іллічівського морського порту є членами благодійної організації «Лікарняна каса м. Іллічівська » , що становить 90% від загальної чисельності співробітників , про це інтернет -виданню "Моє місто " повідомляють в прес -службі Адміністрації Іллічівського морського порту.

З червня минулого року 97 портовиків вже встигли скористатися послугами організації на загальну суму близько 60 тис. грн. і заощадити особисті кошти на медичному обслуговуванні. Згідно Колективному договору , адміністрація Іллічівського морського порту компенсує членські внески працівникам , що набрало благодійну організацію .

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET