Луганська область

14 травня 2014 - Администратор

 

Благодійна організація «Муніципальна лікарняна каса» Сєвєродонецька

 

Лікарняна каса Сєвєродонецька - 13 років допомагає зберігати здоров'я

 

Благодійна організація «Муніципальна лікарняна каса» Сєвєродонецька святкує свій черговий день народження. У жовтні цього року нам виповнюється 13 років. За цей період організація пройшла етапи становлення та розвитку. Спочатку були сформульовані основні принципи , на яких будувалася вся робота. Відсутність вікових обмежень для вступників ; можливість складатися в організації цілими сім'ями; індивідуальний підхід і якісне обслуговування - кожного клієнта; забезпечення медикаментами в будь-якому лікувальному закладі міста ; можливість вибору програми ; діагностичне обстеження і фізіотерапевтичне лікування за направленням лікаря в рамках обраних клієнтом програм.

Мабуть , цей підхід виявився вірним , як наслідок - кількість членів каси збільшувалася з кожним роком.

На сьогоднішній день в нашій організації - близько 18 тисяч осіб. З урахуванням пропозицій і побажань членів каси , а також у зв'язку з подорожчанням лікарських засобів в аптеках , адміністрація Благодійної організації удосконалила програми , винесла зміни на конференцію , яка є вищим органом управління організації , де вони були прийняті і затверджені. У програмах були передбачені діагностичне обстеження та фізіотерапевтичне лікування для хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні і денному стаціонарі .

Лікарняна каса протягом усіх цих років оплачує лікування близько 40 % своїх членів на рік. Середня вартість лікування одного хворого в 1,5 рази перевищує показники лікарняних кас по Україні .

Вступники членські внески витрачаються лише на лікування членів організації. За результатами 2012 року на лікування було витрачено 96,7 % всіх надходжень , а за 9 місяців цього року - 92,3 %. Бо попереду ще місяці, коли різко зростає кількість хворих. І при майбутні витрати дуже важливо дотримуватися умови лікування членів каси , певні « Положенням про членство в благодійній організації« Муніципальна лікарняна каса » .

У зв'язку з тим , що зараз , напередодні річниці утворення організації , немає можливості зібрати всіх членів каси на щорічну конференцію , яка проходить на початку року , ми звертаємося до членів каси через ЗМІ. Кожен член організації може задати адміністрації будь хвилюючий його запитання , внести пропозицію щодо поліпшення роботи . Особливо важливо в разі будь-яких неясностей не покладатися на чутки. Набагато розумніше і ефективніше буде подзвонити , написати , прийти особисто і все з'ясувати. Адже тільки спільно , з урахуванням Ваших побажань , ми завжди знайдемо правильне рішення.

Ось номери телефонів для контактів: 6-85-82 ; 6-85-76 ; 099768 15 38 .

І адреса електронної пошти для листів: e - mail : bombk2000@yandex.ua .

Вітаємо членів організації з нашим спільним днем народження. А інших запрошуємо ознайомитися з нашими програмами. Можливо , ви побачите в них вихід із у Вас скрутного становища. А ще краще - не потрапите в нього зовсім!

адміністрація

Думки сєвєродончан , знайомих з роботою Благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса» .

Лариса Борисівна К. Я стала членом Лікарняної каси вже в пенсійному віці , коли хвороби атакують все більше. Платила внески в рамках своїх можливостей - спочатку більше , так як отримувала і пенсію , і зарплату , а потім менше - тільки з пенсії. Звичайно , каса не покривала всіх моїх витрат на лікування , але все ж раз на рік я мала можливість якісно і серйозно пролікуватися в стаціонарі. Щоб більше залишалося коштів на лікування , харчуванням не користувалася. Рада , що могла безкоштовно робити УЗД і деякі інші процедури.

Людмила Іс -ва. Я давно член цієї організації і привела в неї деяких знайомих. З самого початку я добре засвоїла , що лікарняна каса - НЕ ощадна , внески не накопичуються , як на ощадкнижці . Так само це і не страхова компанія, яка не страхова медицина . Тому і розраховувати на лікування за рахунок внесків треба відповідно з цим. Лікарняні каси - якийсь перехідний варіант між безкоштовної і страховою медициною . Коли точно зрозумієш принципи її роботи - можеш отримати максимальну користь від такого варіанту. Я знаю , чого можна і чого не можна чекати від такої форми співпраці і тому не зазнала розчарування. У період , коли я після операції на щитовидці проходила період реабілітації , відновлення - лікарняна каса була для мене серйозною підмогою .

Геннадій М. Я член каси майже два роки. Ще жодного разу не лікувався в цей період. Але мені якось спокійніше , що в разі чого я не буду бігати по знайомих позичати гроші . І в кредит не залізу ...

Вікторія К. Мені скоро сорок. Я не член лікарняної каси. Знайомі розповідають - хто хороше, хто - не дуже ... Напевно, прийшов час самої познайомитися з усіма правилами . Адже у кожного свої особливості і у фінансах , і зі здоров'ям.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET