Дніпропетровська область

13 травня 2014 - Администратор

 Дніпропетровський обласний благодійний фонд сприяння розвитку охорони здоров'я « Лікарняна каса» почав свою роботу в 2001 році.

 

Фонд є частиною системи багатоканального фінансування охорони здоров'я Дніпропетровської області.

 

У 2003 році Фонд «Лікарняна каса » став членом Української Федерації громадських організацій сприяння охороні здоров'я суспільства.

 

Тоді ж у Державному департаменті інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України було запатентовано графічне зображення логотипу (емблеми ) Лікарняна каса , отримано свідоцтво про реєстрацію авторського права № 8162 від 18.08.03 р. Про продовження інтенсивної діяльності Фонду говорить і свідоцтво про реєстрацію авторського права № 12756 від 14.04.2005 р. на наукову статтю «Модель формування лікарняних кас ».

 

У 2004 році робота Фонду була відзначена на рейтинговому конкурсі « Краще підприємство України ». Нагородою став диплом лауреата в номінації «Медицина та охорона здоров'я» і визнання переможцем серед подібних організацій в Україні .

 

А в 2005 році за активну роботу з охорони здоров'я населення ДОБФСРЗ «Лікарняна каса» нагороджений грамотою Всеукраїнського об'єднання роботодавців по номінації «Охорона здоров'я».

 

У 2007 році за активну і плідну діяльність обласною організацією роботодавців та безпосередню участь у формуванні соціального діалогу нагороджений генеральний директор ДОБФСРЗ «Лікарняна каса» .

 

P.S. навряд чи знайдеться хоч одна людина яка б не хотів зробити своє життя і життя оточуючих краще. Ми всі постійно прагнемо до цього. Але головне не чекати , а робити життя повноцінним вже сьогодні .

Наш колектив - команда однодумців , готових і вміють доводити почату справу до кінця. Нехай за нас говорять не слова , а наші конкретні справи. Ми намагаємося допомогти Вам у наш непростий час.

 

http://l-kasa.org.ua/

Коментарі (1)
Максим # 22 квітня 2015 в 22:35 0
Шахраї, роблять все щоб не платити... ускладнюють процесс і недомовляють при звертанні, а потім кажуть що сам дурак, що неправильно щось зробив і відмовляють в компенсації.
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET