Історія

3 липня 2014 - Администратор

 Ідея створення Лікарняної каси на території Коломийщини належить знаному меценату, депутату Коломийської міської ради - Володимиру Довганюку. Перебуваючи на одній із конференцій, він познаомився із людьми, які були засновниками Лікарняних кас на території Маріуполя, Полтави. Принципи діяльності Лікарняної каси сподобалися меценату та він одразу прийняв рішення про доцільність створення такої організації на території Коломийщини. 

Одразу ж він та його команда почали збір інформації щодо діяльності лікарняних кас в Україні та за її межами.  Вони відвідували Маріуполь, Полтаву, отримували безцінний досвід. Заме завдяки друзям з Лікарняної каси Полтавщини,  їхній підтримці вони отримали достатню кількість інформації, документації, а головне достатньо впевненості в тому, що Лікарняна каса працюватиме і на теринах наших земель. 

Робота по збору інформації тривала більше двох років. Було відвідано цілий ряд конференцій, презентацій, пов'язаних із роботою лікарняних кас в Україні. Зокрема, Володимир Довганюк із майбутніми працівниками Лікарняної каси відвідав та взяв участь у конференції Всеукраїнської асоціації працівників лікарняних кас України, де вони пройшли навчання на циклі тематичного удосконалення "Організація і управління діяльністю лікарняних кас в Україні" 11.02.2013р. - 15.02.2013р. під керівництвом д.мед.н., професора, академіка Академії вищої освіти України В.Д. Парія.

Виконавши увесь ряд реєстраційних вимог, залучившися підтримкою департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА, зокрема начальника департаменту Мельника Романа Михайловича та його побажанням працювати на території всієї області, 14.04.2013р. Громадська організація "Лікарняна каса "Прикарпяття" була офіційно зареєстрована та почала свою роботу, після чого практично одразу було підписано договір про співпрацю між Лікарняною касою Прикарпаття та Департаментом охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА.

Вже 07.08.2013р.  цього ж року було відкрито офіс лікарняної каси в м. Коломия та перші члени організації зареєструвалися в ній. Починаючи з жовтня 2013 року перші члени лікарняної каси почали отримувати медикаментозну, діагностичну допомогу.

На сьогднішній день, за такий невеликий період роботи, членами Лікарняної каси Прикарпаття є більше 1500 людей як з Коломиї та Коломийського району, так і з сусідніх районів. Надано допомогу більше ніж на 130 тис. грн. Крім того, Коломийська ЦРЛ отримала допомогу у вигляді різного обладнання, реактивів, витратних матеріалів тощо. Не зважаючи та таку складну ситуацію в Україні, Лікарняна каса Прикарпаття набирає обертів та надає допомогу учасникам організації.

Ведеться робота по розширенню території діяльності Лікарняної каси. Вже зовсім скоро буде відкрито цілий ряд осередків по всій області. зокрема, найближчим часом планується відкриття представництв Лікарняної каси Прикарпаття в м. Івано-Франківськ, м. Снятин, м. Богородчани.

Запрошуємо всіх долучитися до Лікарняної каси Прикарпаття та подбати про своє майбутнє вже сьогодні! Пам'ятайте, Ваше майбутнє - у Ваших руках! З Лікарняною касою Прикарпаття Ви зможете заощадити свої кошти, захистити себе та свою родину!

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET